Yaz eğitimleri tamamlandı

Küçük Şeyler Anaokulları Yaz Eğitimleri, 8-12 Ağustos tarihlerinde Bostancı The Green Park Hotel'de yapıldı. Hizmet içi eğitimler kapsamında, Türkiye genelindeki Küçük Şeyler Anaokullarının öğretmenlerinin, okul kurucularının ve yöneticilerinin yer aldığı organizasyona ilgi büyük oldu.

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi tarafından organize edilen beş günlük eğitim maratonunda, "2016-2017 Eğitim Dönemi Dokümanlarının Anlatımı', "Akademi'den Notlar", "Program Geliştirme ve Değerlendirme (Work Shop)", "Küçük Şeyler Anaokulları Ölçme - Değerlendirme Süreçler" gibi başlıklar işlendi.

Küçük Şeyler Anaokulları markasının Kurucuları Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Psk. Süleyman Hecebil'in renkli açılış konuşmalarıyla hafızalarda yer eden organizasyonda ayrıca eğitim dünyasının duayeni Prof. Dr. Gelengül Haktanır da "Okul Öncesi Dönem Çocuklarının Gelişimsel Özellikleri & Yetişkinlerin Sağlıklı Tutum ve Davranışları" başlıklı sunumuyla hazır bulundu.

Okul öncesi eğitimde Türkiye'nin en özgün programını sunan Küçük Şeyler Anaokulları'nın hizmet içi eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirten Küçük Şeyler Anaokulları Eğitim Genel Koordinatörü Tuba Eren Öcal, yakın gelecekte eğitim frekansını artıracaklarını belirtti.

Son derece verimli geçen ve yeni eğitim dönemi için moral ve enerji depolayan katılımcılar, organizasyon için Akademi yönetimine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.